0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Львівський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє

У відповідності до приписів Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у листопаді місяці 2012 року Міністерством юстиції України утворено Львівський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Про роботу Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

ЗВІТ про роботу Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за IІI квартал 2013р

Оголошення про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Львівській області

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 25.07.2013 №752/7 «Про проведення конкурсу із відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне управління юстиції у Львівській області повідомляє про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Львівській області.

Детальніше...

Конкурс

Форми документів, необхідних для участі у конкурсі

Заява претендента про участь у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

  • для онлайн заповнення і друку
  • для друку і заповнення від руки

Біографічна довідка претендента

  • для онлайн заповнення і друку
  • для друку і заповнення від руки

Анкета претендента

  • для онлайн заповнення і друку
  • для друку і заповнення від руки
Регламентуючі документи

Наказ Міністерства юстиції України від 25.07.2013 № 752/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Про затвердження Переліку питань для тестування претендентів під час другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги 30.10.2012  № 1582/5

Наказ Міністерства юстиції від 10.09.2013 № 1904/5 «Про внесеня змін до Переліку питань для тестування претендентів під час другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Наказ Міністерства юстиції України від 15.10.2012 № 1520/5 «Про затвердження форм документів, що використовуються під час проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362 «Про затвердження Порядку і умов проведення конкурсу та вимог до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Постанова Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8 «Про затвердження Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі»

Безоплатна вторинна правова допомога

 


8-800-213103

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року № 1363 «Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб» зі змінами та доповненнями доводимо до відома єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213103 та адреси електронної пошти центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за якими передаються повідомлення про випадки затримання осіб, залучення захисника за призначенням та для проведення окремих процесуальних дій.

Функціонування єдиного телефонного номера передбачає переадресацію вхідного дзвінка до відповідного центру автоматично. У разі тимчасової неможливості прийняти відповідним центром телефонний дзвінок (лінії зв'язку тимчасово недоступні) система автоматично переадресує вхідний дзвінок до найближчого сусіднього центру.

Дзвінок на номер 0-800-213103 є безкоштовним для абонентів фіксованого зв'язку України. Для абонентів мобільного зв'язку дзвінок платний, і його вартість визначається тарифами відповідного оператора. Дзвінки неможливі з таксофонів та з-за кордону.


ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ


вул. Валова, 31, м. Львів, 79008, Україна

ел. пошта: 

єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213103

 

Директор: Микитин Ігор Йосифович

Положення

Наказ 20.08.2013 №35


Загальна інформація про стан формування системи безоплатної правової допомоги

Законом України «Про безоплатну правову допомогу», який набрав чинності 9 липня 2011 року, передбачено формування в Україні системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Питання-відповіді

У чому полягає надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги?

Безоплатна первинна правова допомога охоплюватиме такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

Детальніше...

Законодавство

«Про безоплатну правову допомогу» від 2 червня 2011 р. № 3460-VI

«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань надання безоплатної правової допомоги» від 23 листопада 2011 р. № 1235

«Про затвердження Порядку і умов проведення конкурсу та вимог до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги» від 28 грудня 2011 р. № 1362

«Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб» від 28 грудня 2011 р. № 1383

«Про затвердження Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі» від 11 січня 2012 р. № 8