Кадрова робота та державна служба

Щодо діяльності відділу кадрової роботи та державної служби за перше півріччя 2013 року

Проходження державної служби працівниками Головного управління юстиції та підпорядкованих органів юстиції у 2013 році проводиться відповідно до затверджених планів та нормативних документів, що регулюють трудові відносини державних службовців.

Детальніше...

Правильне заповнення листка непрацездатності

детальніше

За які види відпусток і за яку кількість календарних днів відпустки виплачується грошова компенсація у разі звільнення

детальніше

Узагальнення кількості виданих витягів та інформаційних довідок з ЄДР осіб,які вчинили корупційні правопорушення, що були видані за І півріччя 2013 року

Детальніше

Якісний та кількісний склад працівників структури Головного управління юстиції у Львівській області

Детальніше

Чого чекати від нового закону «Про зайнятість населення»?

2013 році на українському ринку праці послуги рекрутерів стануть безкоштовними, стажування студентів будуть записувати у трудову книжку, а розмір максимального допомоги по безробіттю перевищить середню зарплату по країні. Рейтинг найбільш важливих нововведень закону "Про зайнятість населення" склала юрист ЮК "Алексєєв, Боярчуков і партнери" Дарина Мантюк-Кирилова.

Детальніше...

З 1 липня ЄСВ нараховується на суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологах

1 липня набрав чинності Закон № 231 щодо зарахування до страхового стажу часу перебування осіб у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Детальніше...

Про затвердження Порядку та умов визначення заробітної плати для обчислення пенсії

Про затвердження Порядку та умов визначення заробітної плати для обчислення пенсії державного службовця

 

Оформлення держдопомоги при народженні дитини здійснюватиметься за заявою одного з батьків –ВР прийняла відповідний закон.

Верховна Рада України прийняла Закон  про внесення доповнень до Закону про держдопомогу сім'ям з дітьми - щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини.

Детальніше...

«Щодо проведення професійного відбору»

На виконання листа Міністерства юстиції України № 14-32/550 від 27.05.2013 «Щодо проведення професійного відбору», відповідно до Правил прийому до Національного університету «Одеська юридична академія України», Національного університету «Юридична академія України  імені Ярослава Мудрого» на 2013 рік Головне управління юстиції у Львівській області проводить професійний відбір кандидатів для вступу до Національного університету «Одеська  юридична академія України»  та «Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

Детальніше...