26.07.2013 зареєстровано приватну нотаріальну діяльність

Головне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що у відповідності до ст. 24 Закону України «Про нотаріат», управлінням юстиції 26.07.2013 зареєстровано приватну нотаріальну діяльність:

Детальніше...

За інформацією Міністерства юстиції України, в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості посвідчених шлюбних договорів нотаріусами.

Так, у першому півріччі 2013 року приватні та державні нотаріуси посвідчили 651 шлюбний договір, тоді як за аналогічний період минулого року було посвідчено 536 таких договорів.

Детальніше...

Зареєстровано приватну нотаріальну діяльність по Бродівському районному нотаріальному округу

Головне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що у відповідності до ст. 24 Закону України «Про нотаріат», управлінням юстиції 19.07.2013 зареєстровано приватну нотаріальну діяльність по Бродівському районному нотаріальному округу, яку буде здійснювати приватний нотаріус Кваша Майя Петрівна, за адресою: вул. Юридика, 1а/2, місто Броди, Львівської області.

Щодо державної реєстрації прав на нерухоме майно...

Головне управління юстиції повідомляє нотаріусів Львівщини

Засідання Експертної комісії

01.08.2013 року відбудеться засідання Експертної комісії Головного управління юстиції у Львівській області.

Призначено дату проведення наступного кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України.

Головне управління юстиції доводить до Вашого відома, що 16 вересня 2013 року  Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України буде проведено кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Детальніше...

Інформація про роботу відділу нотаріату у порівнянні І-го півріччя 2013 року з І-м півріччям 2012 року

На теренах Львівської області здійснюють обслуговування населення 417 нотаріусів, з яких  66 державних нотаріусів та 351 приватний нотаріус.

Детальніше

«Про судову практику розгляду цивільних справ про спадкування»

Головне управління юстиції у Львівській області, доводить до відома нотаріусів міста Львова та Львівської області, лист Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і  кримінальних справ від 16.05.2013  № 24-753/0/4-13 «Про судову практику розгляду цивільних справ про спадкування»

Семінар для нотаріусів

Головне управління юстиції у Львівській області  доводить до відома нотаріусі та державних реєстраторів, що 14 червня 2013 року буде проведено семінар, який організовано Асоціацією приватних нотаріусів Львівської області та Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції з питань:

Детальніше...

До відома державних та приватних нотаріусів

На виконання доручення Міністерства юстиції України, Головне управління юстиції у Львівській області доводить до відома державних та приватних нотаріусів міста Львова та Львівської області що 28.05.2013 за ініціативою Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України, будуть проведені громадські слухання пропозицій до законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» щодо регулювання плати за вчинення нотаріальних дій» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання нотаріусам повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Детальніше...