0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ «ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ТА ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Текст методичних рекомендацій «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування»

Інформації про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у вересні 2013 року

На офіційному сайті Головного управління юстиції у Львівській області розміщено інформацію: про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у серпні 2013 року

Інформації про результати роботи у сфері запобігання та протидіїкорупції у серпні 2013 року

Головним управлінням юстиції у Львівській області 29.08.2013 року проведено засідання колегії щодо роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції, одним з питань визначеним планом колегії висвітлено питання щодо дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» а саме: «Обмеження щодо одержання дарунків (пожертв)», «Обмеження щодо роботи близьких осіб» та «Урегулювання конфлікту інтересів».

Детальніше...

Інформації про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у липні 2013 року

На офіційному сайті Головного управління юстиції у Львівській області розміщено інформацію про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у червні 2013 року.

Детальніше...

Про внесення змін до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Законами  України від 18.04.2013 року № 221-VII  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією", від 14.05.2013 року № 224-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики", від 16.05.2013 року № 245-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність з Кримінальним процесуальним кодексом України" внесено зміни до Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції».
Найбільш суттєвих змін зазнали такі статті Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції»

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики»

6 червня Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики», який був прийнятий Верховною Радою ще у травні.

Детальніше...

Інформації про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у червні 2013 року

Головним та територіальними управліннями юстиції Львівської області проведено наступну роботу:

Детальніше...

Про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у квітні 2013 року

Пояснювальна записка до інформації про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у квітні 2013 року

 

Результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у травні 2013 року

На офіційному сайті Головного управління юстиції у Львівській області розміщено інформацію про результати роботи у сфері запобігання та протидії корупції у квітні 2013 року. Відповідно до наказу

Детальніше...

Відділ кадрової роботи та державної служби повідомляє

Закон від 18.04.2013 № 221-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією ”