0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Узагальнення кількості виданих витягів та інформаційних довідок з ЄДР осіб,які вчинили корупційні правопорушення, що були видані за І півріччя 2013 року

Детальніше

Якісний та кількісний склад працівників структури Головного управління юстиції у Львівській області

Детальніше

Щодо надходження запитів на публічну інформацію

Про надходження запитів на публічну інформацію станом на 27 червня 2013 року

Узагальнення стану надходження звернень громадян за 6 місяців 2013 року

В цілому на розгляд по Львівській області за 6 місяців 2013 року надійшло 1441 звернення, з них: 954 заяви, 481 скарга, пропозицій - 6. За аналогічний період 2012 року в цілому по області із врахуванням показників управління ДВС, відділів державної виконавчої служби територіальних управлінь юстиції області надійшло 1132 звернення, з них: 778 заяви, 354 скарги, пропозицій - 0. У порівнянні з результатами за аналогічний період 2012 року спостерігається збільшення кількості звернень на 309 документів.

Детальніше

Виконання виконавчих документів про стягнення на користь Пенсійного фонду України за 6 місяців 2013 року

Протягом шести місяців 2013 в органах державної виконавчої служби Львівської області перебувало на виконанні 18790 виконавчих документів щодо стягнення коштів в інтересах держави на користь органів Пенсійного фонду України у Львівській області

Детальніше: Виконання виконавчих документів про стягнення на користь Пенсійного фонду України за 6 місяців...

Порівняльна оцінка роботи органів державної виконавчої служби Львівської області

Станом на 01.07.2013 у Львівській області функціонує 29 відділів державної виконавчої служби районних, міських, (міськрайонних) управлінь юстиції та відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, штатним розписом передбачено 297 посад державних виконавців.

Докладніше

Про стягнення заборгованості по заробітній платі

Згідно інформації, наданої територіальними органами державної виконавчої служби Львівської області встановлено, що протягом січня –  липня 2013 року на виконанні перебувало 4 625 виконавчих провадження на суму 31 480 481 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Детальніше: Про стягнення заборгованості по заробітній платі

УЗАГАЛЬНЕННЯ стану правової освіти Головного, районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції за І півріччя 2013 року

Протягом І півріччя 2013 року Головним управлінням юстиції у Львівській області, відповідно до плану роботи Львівської обласної МКМР з правової освіти населення, проведено 2 виїзних засідань Львівської обласної МКМР на яких було розглянуто 11 питань (21 березня 2013 року у місті Городку та 19 червня 2013 року в місті Теребовлі - Тернопільської та Львівської обласних МКМР).

Детальніше: УЗАГАЛЬНЕННЯ стану правової освіти Головного, районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції...

УЗАГАЛЬНЕННЯ стану правової роботи Головного, районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції за І півріччя 2013 року

Головним управлінням юстиції у Львівській області проведено, протягом I півріччя 2013 року, 13 перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства з них:

Детальніше: УЗАГАЛЬНЕННЯ стану правової роботи Головного, районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції...

Державна реєстрації нормативно-правових актів Головного та територіальних управлінь юстиції за І півріччя 2013 року

За звітний період, Головним управлінням юстиції у Львівській області із 10 поданих, зареєстровано 10 нормативно – правових актів, з них 6 нормативно-правових актів Львівської обласної державної адміністрації (І півріччя 2012 – зареєстровано 16 нормативно – правових актів, з них 1 нормативно-правовий акт Львівської обласної державної адміністрації). Районними, міськрайонними управліннями юстиції 114 нормативно-правових актів (І півріччя 2012 – 86).

Рішень про відмову в державній реєстрації, протягом  І півріччя 2012, 2013 років, не приймались.

Детальніше: Державна реєстрації нормативно-правових актів Головного та територіальних управлінь юстиції за І...