НА ЛЬВІВЩИНІ УЗГОДЖЕНО ПЛАН СПІЛЬНИХ ДІЙ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ЗАСУДЖЕНИХ НА 2014 РІК

06 жовтня 013 року на базі УДПтСУ Львівщини відбулась спільна нарада керівництва управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області та Головного управління юстиції Львівщини.

15.10.13

Спільна зустріч з пенітенціарною службою

В період з 7 по 11 жовтня органи та установи управління ДПтС України у Львівській області з офіційним візитом відвідала делегація пенітенціарної служби кантону Берн Швейцарської конфедерації в складі  6 осіб під головуванням керівника відомства Мартіна Кремера.

14.10.13

Відкриття першого в Україні мультисервісного центру обслуговування громадян у Львові

11 жовтня 2013 року віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул перебує з робочою поїздкою у Львівській області. В ході візиту відбулося відкриття першого в Україні мультисервісного центру обслуговування громадян на базі Поштамту у Львові, де розташований відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції.

Фоторепортаж

11.10.13

«Круглий стіл» на тему: «Реєстрація прав власності на нерухоме майно та їх обтяжень: виклики та перспективи»

Міністерством юстиції України в рамках реалізації проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) "Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні "Правова країна" 11 жовтня 2013 року в місті Львові відбудеться круглий стіл на тему: "Реєстрація прав власності на нерухоме майно та їх обтяжень: виклики та перспективи".

11.10.13

Засідання робочої групи

10 жовтня відбулася чергова зустріч робочої групи, щодо вдосконалення офіційного веб-сайту Головного управління юстиції.

Фоторепортаж

11.10.13

Роз'яснення на випадки добровільної відмови власника від права власності на земельну ділянку на користь держави

Роз'яснення на випадки добровільної відмови власника від права власності на земельну ділянку на користь держави...

10.10.13

Проведення навчальних семінарів щодо надання адміністративних послуг громадянам у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через відділення «Укрпошти»

18.07.2013 відбулося підписання Меморандуму «Про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта».

09.10.13
0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Новини

Конкурс із відбору адвокатів

В Головному управлінні юстиції у Львівській області 18 жовтня 2013 року відбувся конкурс із відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

18.10.13

У Львові відкрито перший в Україні Мультисервісний центр обслуговування на базі поштамту

У Львові відкрито перший в Україні Мультисервісний центр обслуговування на базі поштамту, де, окрім традиційних поштових послуг (відправити листівку, лист, бандероль, оформити підписку на пресу), можна буде отримати 40 видів адміністративних послуг (оформити субсидію, пенсію тощо).

15.10.13

Міжнародна науково-практична конференція з питань неспроможності (банкрутства)

15 – 16 жовтня 2013 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція з питань неспроможності (банкрутства).
Конференція відбудеться в Палаці Потоцьких за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 15.

15.10.13