0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Конкурс на заміщення вакантних посад

Головним управлінням юстиції у Львівській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних нотаріусів: опубліковано в газеті «Запрошуємо на роботу та навчання» від 10.10.2013 року за № 81(1388).

Документи для участі у конкурсі приймаються до 08.11.2013 року

Детальніше...

Необхідні документи для конкурсу

Перелік необхідних документів, які необхідно подати до відділу кадрової роботи та державної служби для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади:

Детальніше...

Порядок проведення іспиту

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців органів юстиції Львівської області

Детальніше...

Запитання на іспит

Перелік запитань на перевірку знання Конституції України, Законів України “Про державну службу”, “Про засади запобігання і протидії корупції” Положення про Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні управління юстиції в областях, м. м. Києві та Севастополі та інших нормативних актів, що визначають специфіку діяльності структурних підрозділів Головного управління юстиції у Львівській області

Детальніше...

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за адресою

79000 м. Львів пл. Шашкевича 1, каб. 33.

з 15. 00 год. по 17. 00 год. у вівторок та п ' ятницю.