Цьогоріч на Львівщині народилися Мілани, Юліани та Магдалени

У I півріччі 2013 року органами державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб Львівської області зареєстровано 38003 актів цивільного стану.

25.07.13

У Львові народжуються Світозари та Ліани

У I півріччі 2013 року органами державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб Львівської області зареєстровано 38 003 актів цивільного стану. Повідомили в Головному управлінні юстиції у Львівській області.

25.07.13

Чи може чоловік змінити своє прізвище на прізвище дружини?

“Ми одружені уже два роки. Під час реєстрації шлюбу в РАЦСі дружина залишила собі дівоче прізвище, а я залишився на своєму...

25.07.13

На Львівщині дітей найчастіше називають Андріями і Настями

Цьогоріч мешканці Львівщини найчастіше називають новонароджених хлопчиків Андріями та Данилами, дівчаток – Анастасіями та Софіями. Серед рідкісних імен – Світозар, Симеон, Натан, Естер, Амалія, Аріана та інші не менш цікаві.

24.07.13

На Львівщині хлопчиків назвали Левом, Натаном, Веніаміном, а дівчаток Майєю, Даяною, Йоланою

Найпоширенішими іменами, які обирали для дітей Львівщини їхні батьки при державній реєстрації народження у першому півріччі 2013 року серед хлопчиків були Андрій, Данило, Юрій, серед дівчат – Анастасія, Софія, Анна. Про це повідомили в Головному управлінні юстиції у Львівській області.

24.07.13

Аби не опинитись на вулиці, правозахисники рекомендують не ігнорувати судові рішення. А постаратись зменшити суму боргу, хоча б частково.

У Львові три квартири «боржників» можуть піти з молотка

18.07.13

Львівський РАЦС «розсипається» через водостічну систему

Будівля львівського центрального РАЦСу зараз перебуває не в найкращому стані.

17.07.13
0-800-213-103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

ЗМІ про управління

ТРК "Львів". У Львові проходить конференція з питань банкрутства. Відеорепортаж

Захід за участю науковців та суддів з країн Європейського Союзу та співдружності незалежних держав відбувся у Львівському Палаці Потоцьких.

16.10.13

У Львові можна скористатись "адвокатом за викликом"

У Львові вже дев’ять місяців діє обласний центр з надання вторинної правової допомоги.

07.10.13

Участь у програмі "Відверта розмова"

Коцюбинський Павло Станіславович – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області прийняв участь 3 жовтня 2013 року в телепередачі «Відверта розмова» на телеканалі «Новини 24».

переглянути відеозапис

04.10.13